Helena Vondráčková Live & Oldies Party Rádia Vlna

Dátum:29. Apr - 29. Apr
Miesto:Galanta
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Daľsia legenda v AMFÍK-u! Stálica českého hudobného neba HELENA VONDRÁČKOVÁ nám zabezpečí pohodu a dobrú zábavu po celú „Dlouhou noc“ a vyzve k spomienkam na hity svojej bohatej diskografie. Je to jedinečná príležitosť naživo vnímať hudobnú atmosféru 60.-tych, 70-tych až 90-tych rokov a plynulo sa nechať previesť do súčasnosti s piesňami, ktoré svedčia o stabilnej hudobnej, textovej aj interpretačnej kvalite produkcie hosťa.

Súčasťou podujatia bude Oldies Party Rádia Vlna v areáli Amfiteátra. Príďte sa započúvať do nestárnucich hitov v neopakovateľnej atmosfére ojedinelého koncertu Heleny Vondráčkovej v Galante a nechajte svoje nezabudnuteľné zážitky doznieť na následnej Oldies Party Rádia Vlna.

20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.