4. Jelmezes Karnevál

Dátum:18. Feb - 18. Feb
Miesto:Dolné Saliby
Kategória: Párty, disco, nočný život , Tanečné zábavy, plesy

Popis podujatia

Örömmel értesítjük a bulizni, mulatni kedvelö Kedves Barátainkat, Ismeröseinket, hogy 2017. február 18 - án 20 órai kezdettel ismét , negyedik alkalommal jelmezes KARNEVÁLI BULIT tartunk az alsószeli kultúrházban. Lesznek meglepetések, tombola, kajáról és italokról gondoskodunk. Az önfeledt, vidám hangulatról pedig a Retrock Party Band fog gondoskodni. Szeretettel várunk Téged is, párodat, valamint kedves barátaidat. A belépöjegy ára 10 euro, már kapható. Befizetheted csekken a Takács Izabella 92502 Dolné Saliby 156 címre, számlámra, vagy személyesen eljössz átvenni a belépöket. Kérünk mindenkit, hogy mielöbb tudassátok a részvételi szándékotokat. A belépö ára tartalmaz egy welcomdrinket, sült kolbászt édességet és gyümölcsöt.
0917677786
0908842893

S radosťou oznamujeme našim Milým Priateíom a Známym, že dňa 18. febr. 2017, o 20 - ej hodine usporiadame 4. KARNEVAL - maškarný ples pre tých, ktori sa radi zabávajú, tancujú. Karneval sa uskutočni v kultúrnom dome v Dolných Salibách. O pitie a o jedle bude postarané. Pripravujeme pre Vás aj prekvapenia, tombolu...atď. O dobrú hudbu sa postará hudobná skupina Retrock Party Band. Srdečne Ťa očakávame aj s Tvojimi priateími. Vstupné je 10 eu, čo môžeš zaplatiť na šeku : Izabela Takács 92502 Dolné Saliby 156, pošleš mi na účet, alebo vstupenku kúpiš u nás osobne.
V cene vstupenky je welcomdrink, pečená klobása, sladkosti a ovocie.
0917677786
0908842893

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.