Guitar Night: Matúš Novanský / Awareness / 7spôsobov at Artklub

Dátum:18. Feb - 18. Feb
Miesto:Trnava
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

18. Februára sa stretneme v Artklube pri tónoch príjemných gitarových piesní.

Zahrá vám Matúš Novanský, spevák a gitarista Trnavskej metalovej kapely Ohen a predvedie svoju sólo tvorbu jemnejšieho ladenia v štýloch od folku cez blues až po grunge.
https://www.facebook.com/Matúš-Novanský-No-ones-sky-bluesgrungeacousticfolkrock-913162218748825/

Ďalej sa predstaví Trnavská mladá kapelka Awareness. 
Boli raz traja chalani, ktorí radi trávili dlhé zimné večery nekonečným improvizovaním v skúšobni. Po pár mesiacoch takéhoto fungovania sa rozhodli, že je čas tomu dať nejakú formu. Lákalo ich mať v kapele ženský spev, a tak podali inzerát so znením "Hľadáme speváčku do metalovej alebo reggae kapely" - sami totiž nevedeli ktorým smerom sa vydať a tak hľadali niekoho, kto bude rovnako otvorený. Petra sa ozvala ako jediná. Tu možno datovať vznik skupiny Awareness (Bdelosť), bolo to v marci 2014. Pomerne rýchlo začali vznikať nové pesničky, ktoré nakoniec nie sú ani reggae, ani metal a povinnosť zaškatuľkovať sa nám trochu prekáža. Slová sú na opis takej veci ako je hudba proste slabé.
https://www.facebook.com/awarenessmusic

Tretím menom budú chalani zo 7spôsobov. Progresívny rock. Dve postavy, ktore hraju svoj zivot.
https://www.facebook.com/7sposobov

Tešíme sa na vás už 18.2.2017 o ôsmej večer v Artklube.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.