I N V E R Z

Dátum:10. Feb - 10. Feb
Miesto:Prešov
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

A je to tu daľšie tretie pokračovanie kvalitnej undergroundovej noci, počas ktorej sa spoza sound systemu a jeho reproduktorov bude niesť ako inak Dru n Bass a jeho všetky polamané odnože.
Predstavia sa DJs, ktorý majý za sebou nejeden beat na party a to nielen po slovenskych kluboch, ale aj festivaloch... Hlavný takt večera bude basová linka od majstra mixu a to RUDLOCKa z eastside kruu BROKEN BASE ...seKundovať mu bude prešovská star DUALL, ktorého sety su známe kvalitou vypílené 20 ročnými skúsenoťami. Po pri jeho slučách do davu rozprestrie svoj zvuk producent CYBERPHEX. Lineup uzatvára domáci už ostrieľaný RAMUS, skrytý talent so svojim tvrdým.....výberom. Inteligetný beat spolu s punkovou ofinkou nad mixom ponúkne nová tvár ŠEDE...

lineup:
RUDLOCK (BROKEN BASE)
CYBERPHEX (Logi:X)
DUALL (Bass-x)
RAMUS (Švabek)
ŠEDE (Švabek)

https://www.facebook.com/BrokenBase-112620538771895/
https://soundcloud.com/cyberphex/
https://www.facebook.com/DJDUALL
https://www.facebook.com/Švabtek-694058337383585/

Vstupné: 2Euro

Safe Music Club & Coffee

21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.