Priestrel #1: slovenská výberovka

Dátum: 3. Mar - 3. Mar
Miesto:Trnava
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

 Priestrel, výraz čoraz častejšie používaný najmä v kruhoch fanúšikov rezkejších foriem drum&bassu pre jeho schopnosť vystihnúť ich obľúbený zvuk, ale aj jednoducho ako výraz pre akýsi mimoriadne divoký večierok, nadobúda svoju reálnu podobu a nachádza domov tam, kde vznikol!

█ Tešíme sa, že na tento trnavský večierok prijala pozvanie celá enkláva domácich kanonierov, ktorá bezpochyby predvedie svojú plnú palebnú silu:

ERO DRUMMER
HOFFMAN
PMDR
METH
COCKROACH
LS3KE
EXORTT
DCKDST
NEORGE
DIFFE
PRAKTIKK
DR. WHITE

Určite sa pýtaš, ako sa dá pomestiť toľko perál do lineupu jednej noci. Všetko potrebné nielen o tom, ale aj o mieste Priestrelu a jeho celej myšlienke sa dozvieš ➞ TU: http://www.wavemag.eu/party-news/priestrel-1-slovenska-vyberovka-drum-bassu

█ WARMUP s Kukuricom:
➞ https://www.facebook.com/events/1082433688550211/

█ Ďakujeme všetkým slovenským crew, ktoré podporili myšlienku Priestrelu vyslaním svojich zástupcov

DrumatchMÄSOKOMBINÁTBasement DnBstále máloBASS Factory,Jump up in 2 the JungleIn:rave Event AgencyNeuro GatheringKill Commercial.

█ Zostaň naladený a ak máš chuť svjou troškou podporiť našich chlapcov aj ty, pozvi svojich kamošov na event :)

Monkey Club, 22:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.