Társasjáték délután

Dátum: 4. Feb - 4. Feb
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Deti a rodina , Hobby, remeslá, tvorivé dielne , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Szeretettel várunk minden kedves társasjáték rajongót egy kellemes fagyos téli délutánon. Hozzatok magatokkal embereket, hogy minél jobb legyen a hangulat! Részvételeteket jelezzétek.
Srdečne očakávame všetkých nadšencov spoločenských hier na príjemné hravé sobotňajšie odpoludnie. Prineste si so sebou dobrú náladu a priateľov. Prosíme nahláste svoju účasť. 

A következő társasjátékok állnak rendelkezésetekre:
Vybrať si môžte z nasledovných spoločenských hier:
Scrabble, Rizikó,Catan, Ember ne mérgelődj/Človeče nezlob se, Tabu, Picturéka, 7 wonders, Gazdálkodj okosan, Wazabi, Sakk/Šach, Dixit....

Buena Coffee House

16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.