FLESH PARTY 23

Dátum:23. Feb - 23. Feb
Miesto:Sereď
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Tradicna Flesh Party (indoor) pokracuje! Po dlhom hladani noveho priestoru konecne dobre news.
Ako uz isto vsetci viete, kino Osveta v Leopoldove bude dlho zmrazene, ked ze jeho technicky stav nevyhovuje kulturnym podujatiam a az do jeho renovacie sluzi len ako sklad a casom sa uvidi, ci sa vobec este niekedy otvoria dvere aj pre Flesh Party.
Ok, podme do noveho priestoru ktory sa nam objavil v Seredskom kulturaku, v meste v ktorom sa uskutocnuje aj Flesh Party Open Air. Kulturak je pomerne velky s vybornou akustikou a fakt kusocek od autobusovej stanice.
Verime ze novy priestor si oblubime rovnako ako kino a stretneme sa v hojnom pocte pri party atmosfere 25.2.2017 a zaroven dufame ze ten zapado-juzny 18 km presun nebude robit nikomu problem! :)

Bandy:
AHUMADO GRANUJO cz
STILLBIRTH de
CRANIOTOMY sk 
CHOKED BY OWN VOMITS cz
RAMCHAT sk
RAVENARIUM sk
KANDAR cz
ONO sk

vstupne: 7eur do 20:00
8eur po 20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.