SunDance Festival 2017

Dátum:21. Jul - 22. Jul
Miesto:Zemplínska Široká
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Najväčší open air festival elektronickej tanečnej hudby na Slovensku, ktorý na Slovensko priniesol mená ako Nicky Romero, Tujamo, Dimitri Vangelis & Wyman, Merk & Kremont, Michael Calfan, Kryder, StadiumX, Deniz Koyu a ďalších prichádza so svojím jubilejným 10. ročníkom opäť počas dvoch festivalových dní v r.o. Zemplínska Šírava - Lúč, kde sa Vám predstavia zahraniční headlineri a k tomu top slovenskí a českí DJi, ktorí sa na SunDance predstavili za posledných 9 rokov. 

Nenechajte si ujsť najväčší letný tanečný festival na Slovensku, overenú SunDance atmosféru a oslávte spolu s nami 10. výročie!

Vstupné/Entry:
Nomal: od 9,99 EUR - dvojdňová vstupenka
Vip: od 19,99 EUR - dvojdňová vstupenka

Stredisko Lúč

18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.