Bachata tanečný kurz pre začiatočníkov

Dátum:15. Jan - 15. Jan
Miesto:Spišská Nová Ves
Kategória: Kurzy, školenia , Tanečné zábavy, plesy

Popis podujatia

BACHATA ♥ aj v Spišskej Novej Vsi!!! KEDY A KDE: 15.1.2017 o 17:00 M GYM FITNESS MADARAS (v budove OC Madaras) V prípade zmeny sú kurzisti stále vopred upozornení :-) CENA: 24€ /osoba 45€/pár PRIHLÁSENIE NA KURZ: Pošli správu: Hlásim sa na kurz: Bachata pre začiatočníkov. Moje meno je: ....... NA FB: Tanečná škola La Sonrisa Sash Kizombeira Alebo SMS na: 0904 364 741 Následne ti pošleme potvrdenie a podrobnejšie infošky :-) SOM SÁM/A, ČO TERAZ? 90% z prihlásených kurzistov sa hlásia po samom, tak dont worry a príď tancovať :-) Na kurzoch nie je potrebný partner. Kurz prebieha formou výmeny partnerov- každý si zatancuje s každým. Nadviažete nové priateľstvá a naučíte sa ako viesť (muži) aj čítať signály (ženy), pretože každý jednotlivec tancuje inak a každý vám môže dať nové skúsenosti :-) O BACHATE: Bachata je zmyselný tanec plný vášne, ktorý pochádza z Dominikánskej republiky. Pár tancuje blízko pri sebe, ženy sa naučia ako byť Ženou (zvodnou a atraktívnou) a muži ako byť Mužom (sexy a žiaducim :-) ).

Muž vedie a jeho partnerka sa necháva viesť- vníma jeho signály. Tanec je rozšírený po celom svete a u ľudí veľmi obľúbený, môžete ho využiť na tančiarniach, v latinských podnikoch, na svadbách, či v živote. Tanec vás naučí byť človekom, ktorý je slobodný, zdravý, SEBAVEDOMÝ, sexy, fit, zmyselný.. Pri tanci sa budete cítiť mladší, šťastný a pokornejší. Tanec vám dá radosť a zmysel života. UKÁŽKY: https://www.youtube.com/watch?v=9GKzbyaEPGY#t=43 https://www.youtube.com/watch?v=2cehkSxOLNA https://www.youtube.com/watch?v=n9Tkvn8_3Wc PRE VIAC INFO: Tanečná škola La Sonrisa Tanečná škola La Sonrisa - Latino a Afro- Spišská Nová Ves Sash Kizombeira 0904 364 741 (volať po 16) :-) ♥ :-) ♥ :-)


Latino&Afro Dance SNV

16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.