David Koller & Friends tour 2017

Dátum:11. Feb - 11. Feb
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Turné s priateľmi, predstaví Davida Kollera v novom svetle

 

Osobností, ako je David Koller, má československá hudobná scéna málo. David Koller & Friends je najnovším projektom v rámci ktorého vyšiel unikátny album cover verzií skladieb, ktoré si z Kollerovej sólovej tvorby vybrali nečakaní umelci. Medzi nimi Katarzia, Korben Dallas, Vladimír 518 & Mike Trafik, Kato z Prago Union, Hentai Corporation, Android Asteroid či Ben Cristovao.

„Oslovil jsem kapely a projekty, které jsou mi blízké, aby zcela po svém předělali moje písničky a představili je svým fanouškům,“ vysvetluje jednoduchú myšlienku projektu sám David Koller.

Nahrávky, ktoré sa počas roka objavovali na sociálnych sieťach či v rádiách, nakoniec vyšli aj na vinylovej platni. Tým, ale celý projekt vôbec nekončí. Už v septembri začala netradične zložená séria koncertov v Čechách, ktorá bude pokračovať aj na Slovensku - vo februári.

„Protože výsledek se mi moc líbil, těším se, až ho představíme na turné i na Slovensku. Doufám, že na něj přijdou nejen mí věrní, ale i fandové kapel, které jsem na tyto koncerty pozval,“ dodáva Koller. „Nebudou to totiž žádné předkapely se ztlumeným zvukem, ale moji rovnocenní parťáci.” zdôrazňuje.

V rámci slovenského turné vo februári, David Koller & Friends, postupne navštívia Žilinu, kde je krásny nový priestor Event House, o deň neskôr to bude párty na lyžiarskych svahoch Nízkych Tatier - v klube Happy End v Jasnej. Pokračovať bude v známom klube Piano v Trenčíne, obľúbenej a obnovenej košickej Tabačke a najlepšie hodnotenom hudobnom klube na Slovensku - Ministry of Fun v Banskej Bystrici. Špeciálny valentínsky koncert prebehne v Bratislave, v Majestic Music Clube a celé turné ukončí koncert v Nájomnej jednotke 210 v Nitre.

Koncerty aj nahrávky s muzikantami súčasnej generácie predstavia frontmana kapely Lucie - Davida Kollera v inom svetle aj fanušíkom, ktorí si mysleli, že o ňom už všetko vedia. Navyše výberom klubových priestorov, oproti častokrát veľkým festivalom a športovým halám, bude pre návštevníkov oveľa bližšie ako inokedy.

Ministry of Fun

20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.