Silné reči 2017

Dátum:22. Jan - 22. Jan
Miesto:Lučenec
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Hovorí sa, že keď rozbijete zrkadlo, budete mať 7 rokov nešťastia. Nám sa ho pred siedmymi podarilo opraviť a do 8mej sezóny ideme ešte silnejší ako kedykoľvek predtým. Už začiatkom roka nás budete vidieť vo viacerých slovenských mestách, ktoré sme doteraz obchádzali, ale vrátime sa aj na naše obľúbené miesta.

----------------------------------
V lučeneckej Redute a zvolenskom Dome Kultúry Podborová vás autorským humorom a spŕškou vtipov zahrnú títo komici:

 

Ján Gordulič
Zakladatel a líder show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, ale jeho vášnou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s krestanmi. Viac sa dozviete aj na janogordulic.com

Tomi Hudák
Jeden z najtalentovanejších slovenských humoristov súcasnosti. Pracoval pre SME, TV Markízu a RTVS. Svoje šialenejšie ja prezentuje v stand-up comedy show.

Jakub Lužina Humorbot 3000
Mladý a talentovaný bábkoherec zistil, že nadávat detom sa nepatrí a tak sa radšej rozhodol pre stand up comedy. Tu môže vulgárne ale so šarmom dourážat všetkých naokolo a dostane za to ešte aj zaplatené.

Marián Psár Utrpenie mladého hejtera
CP-ckár z Košíc, ktorý prišiel kradnút prácu poctivým standupistom. Svojím šarmantným úsmevom si získava priazen žien a zachranuje situáciu, ked sa ako jediný smeje na svojich vtipoch.

----------------------------------
V Mestskom kultúrnom stredisku Novom Meste n/Váhom vás autorským humorom a spŕškou vtipov zahrnú títo komici:

Ján Gordulič
Zakladateľ a líder show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, ale jeho vášnou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s krestanmi. Viac sa dozviete aj na janogordulic.com

Tomi Hudák
Jeden z najtalentovanejších slovenských humoristov súcasnosti. Pracoval pre SME, TV Markízu a RTVS. Svoje šialenejšie ja prezentuje v stand-up comedy show.

Michael Szatmary - Stand Up Comedy
Zakladatel slovensko - židovského casopisu, ex redaktor správ a hudobník toho casu na materskej sa v show preslávil svojimi poctivo spracovanými a vyšperkovanými standupmi. Okrem toho je autorom a moderátorom komediálnej talkshow F(l)óór.

Gabo Žifčák
Mladý muž zápasiaci s príkoriami života v sebe objavil komediálany talent ked sa pokúšal nájst si priatelku. Odvtedy ho výrazne rozvinul, no je stále single.

Reduta

19:00


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.