Vianočný večierok v Partizánoch

Dátum:23. Dec - 23. Dec
Miesto:Trnava
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

POSLEDNÁ PÁRTY v PARTIZÁNOCH tento rok! 

Celý december chodíte po návštevách... Kapustnica, varené víno, punč, medovníky... Stánky na námestí, koncerty, cigánské...???

Celý december ste odcestovaní niekde preč... Robota, škola, skúšky... Po večeroch sledujete ako všetci postujú spolčné fotky na fb z vianočných trhov... Všetci vám píšu ako im chýbate... Nikto vám nepíše ako im chýbate (:D)...???

Celý december ignorujete vianočné trhy, robotu, školu, skúšky, nikto vám nepíše, že im chýbate...??? - TO PRETO, LEBO UŽ STE V PARTIZÁNOCH :D

Rozhodli sme sa spraviť PRAVÝ VIANOČNÝ večierok na ktorom sa VŠETCI SPOLU stretneme deň pred dvadsiatymštvrtým a spravíme si ŠTEDRÝ večer s našou nepokrvnou rodinou VAMI. Komunitou TTK. Vianočné skladby, atmosféra, stromček, priatelia, páriky - ideálna príležitosť obdariť sa darčekmi - My budeme rozdávať tiež (psssst :) ), zrekapitulovať si uplynulý rok, koľko zážitkov sme spolu ''zabudli''(:D) v PARTIZÁNOCH. UŽ TERAZ SA NA VÁS VŠETKÝH TEŠÍME pretože milujeme vašu spoločnosť a to sú PRAVÉ VIANOCE ;) - VŠETCI SPOLU :)


Partizani
Námestie SNP 1, 91701

20:00


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.