2. GRIMMY PLES - párty v kruhu priateľov

Dátum:13. Jan - 13. Jan
Miesto:Prešov
Kategória: Tanečné zábavy, plesy

Popis podujatia

Po veľkom minuloročnom úspechu sa môžete tešiť už na 2.GRIMMY PLES, ktorý sa opäť uskutoční v krásnych a zrekonštruovanych priestoroch Reštaurácie IŠĽA v Nižnej Šebastovej. Ples je určený pre rodičov, žiakov (bez vekového obmedzenia), priateľov a fanúšikov GRIMMY. Príďte sa zabaviť na ples umelcov - tanečníkov, hercov, spevákov. Čaká vás poriadna dávka energie, zábavy a tanca. 

Do tanca nám budú hrať DJ MIGUEL (Výborný latino DJ, zabávač a tanečný animátor. Narodený v Ekvádore, žije v Košiciach) a DJ MIKIAS (Uznávaný DJ Hip-hop, RnB and Caribbean music. Narodený v Ethiopii, žije v Košiciach). 
O kvalitný program sa postarajú žiaci našej SZUŠ a GRIMMY DANCE COMPANY. Moderovať bude opäť naša kolegyňa Andrea Majtnerová (moderátorka SKY Rádia). 

Môžete sa tešiť aj na pestrú tombolu (Ak ma opäť niekto záujem venovať ceny do tomboly, kontaktujte nás na recepcií GRIMMY - ĎAKUJEME). 

V cene vstupenky je zahrnuté prípitok, minerálka, I.večera, II.večera (teplý bufet). Koláče, chlebíčky, alko a nealko si môžete doniesť každý podľa vlastného uváženia. 

Vstupenky si môžete zakúpiť od 30.11.2016 na recepcií v GRIMMY. Cena vstupenky: 23 EUR pre dospelého, 16 EUR dieťa (do 14 rokov)

P.S. Nie je nutné mať drahú garderóbu, alebo smoking, stačí elegantné spoločenské oblečenie. My nie sme "obyčajný" ples, my sme GRIMMY ples.

Reštaurácia Išľa

19:00


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.