Cestovateľské kino: Austrália @Kino Hviezda

Dátum:18. Jan - 18. Jan
Miesto:Trnava
Kategória: Kino, filmy

Popis podujatia

Jedna krajina, jeden kontinent a tisíce ostrovov naokolo! Všadeprítomná sila divočiny a osobitá kultúra miestnych obyvateľov nás bude sprevádzať počas našej cesty Austráliou. Kedysi neznáma južná zem, dnes miesto, ktoré sa nám spája s obrovským množstvom pláži, kengurami, Veľkou koralovou bariérou, bohatou faunou a flórou či svetoznámou operou. Ale vedeli ste, že v krajine našich protinožcov nájdete najviac tiav na svete či najobjemnejší monolit na zemeguli? To a ešte viac nám vo svojom rozprávaní prezradí cestovateľ Jiří Jobánek.

Jiří Jobánek
študoval a pracoval v Austrálii a už sedem rokov pôsobí ako sprievodca pre cestovnú kanceláriu. Najviac cestuje do Austrálie a na Nový Zéland, do južnej a východnej Afriky, USA, Kanady a juhovýchodnej Ázie. 

18. 1. (streda)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 4€ v predpredaji v pokladni Kina Hviezda cez pracovné dni od 16:30 do 19:45, v sobotu od 14:30 do 19:45 a v nedeľu od 12:30 do 19:45

Partneri: Trnavsko.skCestovanie po svete, Trnava, MY, Trnavské ECHO,Radio_FMtrnava-live.skatteliér, Trnava dnes, AhojTrnava.skkamdomesta

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.