VII. ročník Vianočných trhov v Kunerade

Dátum:11. Dec - 11. Dec
Miesto:Kunerád
Kategória: Folklór, tradície , Gastronómia, degustácie , Jarmoky, trhy, burzy

Popis podujatia

Pozývame Vás, milí občania, na 7.ročník našich vianočných trhov, ktoré sa uskutočnia 3. adventnú nedeľu v Kultúrnom dome v Kunerade. 
Tešiť sa môžete na príjemnú vianočnú atmosféru, punč a hand made výrobky našich spoluobčanov, ale aj nových (cezpoľných) predajcov :) . Výťažok z predaja vianočného punču bude venovaný MŠ a ZŠ Kunerad.

V prípade záujmu o predaj svojich výrobkov môžete kontaktovať osobne alebo telefonicky Dominiku Mičuchovú / 0911 389 688/ alebo Janku Jamrichovú /0940 840 319/ do 5.6.2016.

Na všetkých návštevníkov sa už teraz veľmi tešíme...

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.