Tárajko a Popletajka - Z rozprávky do rozprávky

Dátum:19. Feb - 19. Feb
Miesto:Liptovský Hrádok
Kategória: Deti a rodina , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Tárajko a Popletajka v predstavení Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY + FESTIVAL MASKOTOV a rozprávkových postavičiek pred predstavením
Tárajko a Popletajka spolu s kamarátmi z rozprávok precestujú celý svet, len aby našli začarovanú kamarátku Pandu Vandu.
Predstavenie bude plné zábavných situácii, pesničiek a tancov, ale najmä nových kamarátov z rozprávok, ktoré poznajú všetky deti. Môžete sa tešiť na stretnutie s Mimóňmi, so Shrekom, princeznou Sofiou, levom Alexom, kráľom Julienom, snehuliakom Olafom, Sidom z Doby Ľadovej a inými rozprávkovými postavičkami.

Dom kultúry Liptovský Hrádok
Vstupné: v predpredaji 6,-EUR, v deň predstavenia 8,-EUR
Predpredaj a rezervácia vstupeniek: Mestský úrad, referát kultúry, 1. poschodie, číslo dverí 106, tel. 5202 127, 0905 791 401

17:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.