Prechádzka trnavskou modernou

Dátum:10. Dec - 10. Dec
Miesto:Trnava
Kategória: Prednášky, semináre, besedy , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Mesto Trnava ponúka okrem výnimočných pamiatok historického centra aj nemenej zaujímavý príbeh architektúry napísanej v 20. storočí. Ako sa tvoril obraz moderného mesta a ktoré pamiatky tejto epochy stojí za to dnes obdivovať? O tom bude komentovaná prechádzka Trnavou s architektom Martinom Zaičkom, ktorý sa téme architektúry 20. storočia dlhodobo venuje cez prácu v združení Archimera, či v rámci projektu Opustená (re)kreácia.

sobota/10/december
začiatok/14:00
vstupné/zdarma

miesto stretnutia/Železničná stanica, horná platforma

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

BERLINER / Dočasný kultúrny priestor sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať do otvorenia kultúrneho centra Malý Berlín.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.