POSÚVANIE VLASTNÝCH HRANÍC - beseda s Martinom Brunckom

Dátum:16. Jan - 16. Jan
Miesto:Poprad
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

POSÚVANIE VLASTNÝCH HRANÍC - beseda s Martinom Brunckom

MARTIN BRUNCKO je autorom knihy Život bez jedla, ktorá je o posúvaní vlastného poznania stále o kúsok ďalej.

16. januára 2017 bude jedinečná príležitosť spoznať tohto mladého charizmatického muža, športovca, spíkra, úspešného blogera a podnikateľa, ktorý rúca mentálne limity a zdoláva odvážne výzvy.

Martin Bruncko
POSÚVANIE VLASTNÝCH HRANÍC
Motivačná beseda

pondelok, 16.1.2017 o 18:00 
Groteska Art Caffe Poprad

A ešte čosi o Martinovi...

Finalista Bloger roka 2015, účastník SPARTAN RACE SPRINT Nitra 2016 a človek s osobnou skúsenosťou, že žiť sa dá aj bez jedla.

Mladý Slovak z Banskej Bystrice, ktorý bol na úplnom dne ešte pred pár rokmi. Dokázal sa pozviechať a jedného dňa urobiť rozhodnutie. Rozhodnutie zmeniť seba a svet. Rozhodnutie vystúpiť z komfortnej zóny, vyjsť z tieňa očakávaní spoločnosti a žiť podľa vlastných predstáv, túžob a snov. Verí, že sa dá žiť bez jedla (www.zivotbezjedla.sk), vidieť bez očí a zarábať si tým, čo Vás napĺňa. Jediné, bez čoho sa žiť nedá je …

„Tešilo by ma, ak by sme všetci mali čas zastaviť a chvíľu uvažovať. Každý máme právo byť šťastní, prečo to neskúsiť? Ja som to skúsil a nechápem, ako som mohol niekedy žiť inak."

"Nebojte sa byť iní, nebojte sa byť človekom činu, nebojte sa názorovej vojny…na konci budeme ľutovať iba to, čo sme neurobili. Robte, pracujte, zdokonaľujte sa a robte šťastnými seba a iných!"

Registračný poplatok: 4 €
Rezervácia: 0907 514 608
Rezervácia vopred nutná!!

Registrácia online už čoskoro na www.lifestyle-academy.sk.


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.