Noc žien

Popis podujatia

Noc žien

Predvianočný večierok pre všetkých priaznivcov a podporovateľov občianskeho združenia MyMamy, o.z. sme sa rozhodli zorganizovať veľmi symbolicky 10. 12. 2016. Tento deň je Medzinárodným dňom ľudských práv a zároveň záverečným dňom kampane 16 dní aktivizmu proti násiliu páchanému na ženách.

Program bude bohatý, postarali sa oň inšpiratívne ženy:

*Eva Tkáčiková a Ivana Pančáková – vernisáž Matky Terezy – jedinečná výstava matiek dvoch Teriez, ktorú zatiaľ mali možnosť vidieť len návštevníci priestoru Müszi v Budapešti

*Girls From The Moon – koncert štyroch nadaných Košičaniek, ktorých tvorba osciluje medzi funkom, popom, soulom či hip-hopom, medzi covermi a autorskými piesňami.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.