Galéria Kýchania mozgu - Ženské práva

Dátum:10. Dec - 10. Dec
Miesto:Prešov
Kategória: Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Galéria Kýchania mozgu - Ženské práva

Výstavná kolekcia kresleného humoru z medzinárodnej súťaže Ženské práva , ktorú zorganizoval Arifur Rahman, bangladéšsko nórsky výtvarník a vydavateľ on line Cartoons Magazinu tOOns MaG a Prešovská rozvojová agentúra,bude otvorená od 10.decembra 2016 o 19.00 v Galérii Kýchania mozgu v prešovskom klube Wave. Súčasťou podujatia budú aj besedy so študentami prešovských stredných škôl o problematike práv žien vo svete i migrácii. Výstava kresleného humoru bude sprístupnená do konca roka.
Výstava je organizovaná ako súčasť projektu Slovensko bez násilia páchaného na ženách , ktorý je
financovaný z grantu Nórskeho kráľovstva prostredníctvom Nórskeho finančného mechanizmu a spolufinancovaný zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky.

Wave Klub

19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.