Regenerácia Špeciál w/ Tuff Steppas and G.Ras

Dátum: 9. Dec - 9. Dec
Miesto:Prešov
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Po dlhšej prestávke sme si pre Vás pripravili ďalšiu edíciu Regenerácie špeciál, tentokrát hlave zamerané na DUB, REGGAE a DIGITAL.

Headlinermi večera bude maďarský TUFF STEPPAS. Je to začínajúci Dubový projekt tvorený dvoma umelcami. Don Miguel a Chimpifon vôbec nie sú nováčikmi na reggae scéne. Tento rok vydali svoj prvý album Six millions way to Dub, kde spolupracovali s interpretmi ako KingFa Redd, Micah Shemaiah, The Gideon, Juba Lion, Smoke či Mowty Mahlyka.

Okrem nich sa na pódiu objaví Gregory Gras, ktorého prešovské publikum už dobre pozná napríklad z akcie Soundsystem Culture.

Support tvoria Prograss z Rootsmusic.sk a APG z Reggaenade Sound.

Začiatok akcie od 21:00.

Vstup: 3€

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.