Prem Avatar Fest 2016

Popis podujatia

Vianočný festival jógy, ezoteriky a zdravého životného štýlu

Stánky: Predaj ETHNO zimného oblečenia z Himalájí- pončá , deky, bundy, plachty, svetre , čapice a rukavice jógové potreby, ručne robené šperky, keramika, darčeky, sviečky, prírodná kozmetika, esenciálne oleje, vydymovadlá, vonné tyčinky, Tibetské misy, ETHNO hudobné nástroje, darčeky, čaje , zdravá výživa ...

Prednášky: Jóga-cvičenie , ukážky, úvod do Jógy, Základy Jógy, Jóga v každodennom živote, zdravá výživa Ajurvéda, Mohendžodáro, Permakultúra, Prírodné stavitel'stvo, Prír. semenárčenie , Liečivá sila pyramíd, Čistenie Aury, Karma a náš život, Cesta vnútorného šamana, Tai Chi, Čehi kung , Meditácia a stres, a i.

Ponuka pre predajcov stále otvorená, viac info Mobil: +421 911 424 083, E-mail: riaditeldk@sered.sk.

Vstupné na 1 deň : 3€, deti do 1,20 m vstup zdarma

Dom Kultúry

8:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.