Andrea Zimányiová & band - "Okno do duše"

Dátum:24. Feb - 24. Feb
Miesto:Nové Mesto nad Váhom
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Andrea Zimányiová „Okno do duše“ 
Slovenská multižánrová speváčka Andrea Zimányiová si pre svojich fanúšikov, pri príležitosti vydania svojho debutového albumu „Okno do duše“, pripravila v legendárnom V-klube zmes obľúbených šansónovo-jazzových piesní z nového CD v sprievode svojej kapely.
Na koncerte zaznie autorská tvorba od Juraja Buriana, Adrieny Bartošovej a iných.
Žánrovo pestré a inštrumentálne nápadité diela s vynikajúcimi domácimi textami od Zora Laurinca , s presahom k iným žánrom, sú zárukou jedinečného koncertu.
Koncert nadväzuje na tradíciu šírenia idey Šansónových večerov režiséra Jožka Bendárika, pre ktorého bola Andrea Zimányiová akýmsi precítením a naplnením myšlienky spievaného šansónu. S úctou a odkazom k spievanému šansónu tak zaznejú obľúbené Bednárikove šansóny a nová tvorba talentovanej speváčky.

Zostava :
Andrea Zimányiová-spev
Juraj Burian -gitara, 
Anton Zajaček-bicie
Tamás Belicza-basova gitara
Erik Dimitrov-klavír
Viliam Majer-akordeón

Rezervácie : 
info@bluenote.sk alebo na tel.čísle 0902 608 912

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.