Glenn Hughes at Dom Umenia Piešťany

Dátum:14. Feb - 14. Feb
Miesto:Piešťany
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

GLENN HUGHES - „The Voice of Rock“ príde na Slovensko !
14. februára 2017 Piešťany, Dom umenia

Preslávilo ho účinkovanie v DEEP PURPL E (albumi Burn, Stormbringer, Come Taste the band), po ktorom nasledoval strmý pád do drogovo alkoholového pekla. Glenn to na rozdiel od mnoho iných zvládol a jeho sólová kariéra je pozoruhodnou plavbou na vlnách hard rocku, soulu a funky a ich vzájomnou kombináciou. Glenn Hughes mimo množstvo hosťovaní pre rôznych slávnych kolegov, nahrával s Tonym Iommim a z tohto veľmi vydareného spojenia vzniklo niekoľko albumov, jeden pod hlavičkou Black Sabbath. V posledných rokoch sa na nahrávaní Glennových sólových albumoch podieľa aj jeho rodinný priateľ, bubeník Red Hot Chilli Peppers - Chad Smith. Paralelne Glenn Hughes účinkuje v superskupine Black Country Communion po boku bluesovej hviezdy, gitaristu Joe Bonamassu, klávesáka Dereka Sheriniana a bubeníka Jasona Bonhama.
Začiatkom novembra sa Glenn Hughes prihlásil o slovo s novým, energickým albumom „Resonate“, ktorý spoločne produkovali s dánskym producentom a gitaristom Sorenom Andersenom v Kodani. Na Slovensko príde Glenn Hughes predstaviť nielen nové skladby, ale aj prierez sólovou tvorbou a spomenie aj éru Deep Purple.
https://www.youtube.com/watch?v=B7P3z...
http://www.glennhughes.com/resonate/

špeciálny hosť support - STONE BROKEN

Vstupenky :
Dom Umenia Piešťany
www.ticketportál.sk

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.