Kráľovské Kaviarne

Dátum: 3. Dec - 3. Dec
Miesto:Trnava
Kategória: Gastronómia, degustácie , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Všetci milovníci dobrej kávy, pochúťok ku káve, príjemného kaviarenského prostredia trnavských podnikov - máme pre vás špeciálnu akciu, ktorá spája 6 trnavských podnikov - 

LA REUNION, LEHÁRO, PALETA, PARTIZÁNI, ROTUNDA, THALMEINER 

- do jednej veľkej KRÁĽOVSKEJ KAVIARNE! Začiatok akcie je v Partizánoch kde dostanete mapku podnikov zahrnutých v akcii, graf so spektrom chutí ktoré môžete v káve cítiť, materály na hodnotenie jednotlivých podnikov a poznámky (hodnotiť sa budú kategórie: najlepšia káva, najlepšia špecialita podniku, najlepší servis/obsluha, najpríjemnejšie prostredie). Po obdržaní materálov sa môžte vybrať na pochod v ľubovolnom poradí a ochutnávať kávy a špeciality, ktoré si pre vás jednotlivépodniky pripravili. Pre účastníkov akcie budú pripravené rôzne zľavy, alebo zvýhodnené kombá. Počas trvania akcie si taktiež budete môcť dať odmerať tlak - aby ste videli čo s vami vlastne káva robí :) - Alebo si dať vyveštiť budúcnosť z kávy ;) Ukončenie akcie je opäť v Partizánoch (22:00), kde odovzdáte vaše hodnotiace hárky s vašim menom, ktoré budú hneď na to vyhodnotené a podniky s najvyšším hodnotením v jednotlivých kategóriách dostanú ocenenie KRÁĽOVSKEJ KAVIARNE! Vaše meno je potrebné kôli losovaniu, ktoré sa odohrá hneď po odovzdaní cien Kráľovskej Kaviarne. V hre sú bluetooth REPRÁKY JBL a ďaľšie skvelé ceny pre milovníkov kávy ;)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.