2. Víkend v Decodome - Trnava

Popis podujatia

Po minuloročnom úspechu sme si pre vás opäť pripravili ďalší nezabudnuteľný #2 Víkend v Decodome, ktorý sa bude konať na predajni v Trnave (26.-27.11.2016) a následne aj v Topoľčanoch (10.-11.12.2016). 
------------------------------------------------------------------------------------------
#DecodomTRNAVA si pre vás pripravila toto:
* Hlavným lákadlom počas akcie je sobotné Live varenie s profesionálnym kuchárom nášho exkluzívneho partnera #BEKO, vďaka ktorému ochutnáte tie najlepšie sezónne špeciality. 

* Avšak v nedeľu sme si pre vás pripravili niečo špeciálne - variť pre vás bude herečka Kamila Magálová, ktorá predstaví nielen svoje kulinárske umenie ale aj knihu, ktorú vám vlastnoručne podpíše. 

* Nekončíme však len pri tom. Pripravili sme si pre vás bohatý program, množstvo darčekov pre každého a fantastickú súťaž. 

* Odborníci so spoločnosti #MATERASSO - výrobca zdravotných matracov vás zmerajú pomocou digitálnej deky a odporučia vám ten najlepší matrac s fantastickou víkendovou zľavou. 

* Čaká na vás aj kuriatko HYZA, ktoré môže získať prvých 50 platiacich zákazníkov ZADARMO. 

» Aby toho nebolo málo, počas týchto dvoch dní nakupujete so zľavami až do -20% na tovar vybraných dodávateľov. « 

°° A to najlepšie na koniec. Svojou návštevou nielen pomôžete sebe výhodným nákupom ale aj druhým. Výťažok z akcie venujeme na dobročinné účely.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.