2. kolo KSL a SNLP

Dátum: 3. Dec - 3. Dec
Miesto:Raslavice
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Po úspešnom prvom kole spojenia medzinárodnej KASprof Security ligy MMA & Armwrestling a Slovenskej národnej ligy pretláčania prichádza pokračovanie, ktoré sa tento krát uskutoční na východe Slovenska v Raslaviciach 3. decembra 2016!

� � � K S L � � �

KASprof Security Liga vznikla v roku 2010 s cieľom uviesť začinajúcich armwrestlerov a neskôr pretekárov v zmiešaných bojových umeniach do sveta športu a dať im príležitosť zasúťažiť si s amatérskymi pretekármi, ktorí nemajú skúsenosti na profi súťažiach. Za celým projektom stoja úspešní oravskí športovci Peter Kasan a Ľubomír Jagnešák, ktorí zásluhou podobnej oravskej súťaže odštartovali svoju kariéru.

Tento rok píše KSL už svoje 6. pokračovanie! Prvé kolo sa uskutočnilo 24.9.2016 v oravskej obci Rabča. Novinkou je spolupráca so Slovenskou asociáciou pretláčania rukou, takže na rovnakom mieste a v rovnakom čase sa odohrá aj Slovenská národná liga pretláčania (SNLP).

*MMA*

Tento krát sa bude štartovať v kategóriach:
do 65kg, 75kg, 85kg, 95kg, +95kg

Víťazi jednotlivých kategórií získajú okrem vecných cien aj finančné odmeny: 1. miesto – 50 € 2. miesto – 30 € 3. miesto – 10 € 

*ARMWRESTLING PRE ZAČIATOČNÍKOV*

Kategória je určená pre úplných začiatočníkov, ktorí sa ešte nezúčastnili SNLP

Pravá ruka a ľavá: do 75kg, 95kg, + 95kg 

Štartovné: 3 €

Všetky informácie a registračný formulár nájdete na našej webovej stránke http://bulteam.kasprofsecurity.sk/sk/9-mma

PROGRAM:
9:00 – Registrácia a váženie
11:00 – 12:00 Príprava štartovacej listiny
12:00 – Zápasy
16:00 - Finále

* * *
� � � 2. k o l o S N L P � � �

Slovenská národná liga pretláčania je najvyššou dlhodobou súťažou jednotlivcov aj družstiev v pretláčaní rukou (armwrestlingu) na Slovensku. Súťažiť sa bude v troch kolách pravou i ľavou rukou v nasledovných kategóriach: 

SENIORI
Muži: 65,75,85,100, 100+ kg
Ženy: do 60kg, nad 60kg

JUNUORI
Dievčatá: do 60, nad 60 kg
Chlapci: 70,80, nad 80 kg

štartovné: 3 € – juniori, 5 € – seniori, 10 € – všetci nečlenovia SAPR

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.