Galaprogram - "Naši-Vaši jubilanti" naživo

Dátum:10. Dec - 10. Dec
Miesto:Žilina
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Kysucký prameň z Oščadnice
Hudobno - zábavné duo Števo Hruštinec & Juro Chlebana
Heligonkárka Vlasta Mudríková 
Moderujú moderátori rádia Frontinus

Rádio Frontinus oslavuje svoje 23. narodeniny a Vy pri tom nesmiete chýbať! Po prvýkrát v histórii Vám rádio Frontinus prináša galaprogram „Naši-Vaši Jubilanti“ Live, pri ktorom zažijete atmosféru relácie s 19 ročnou tradíciou po prvýkrát naživo. Galaprogram je určený pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú zabaviť v sprievode skvelej muziky na ľudovú nôtu, spoločne si zaspievať, zatancovať a zažiť atmosféru verejnej nahrávky relácie "Naši-Vaši Jubilanti" naživo. V rámci programu vystúpi obľúbený zabávač a spevák Števo Hruštinec s hudobným doprovodom Jura Chlebanu, jedna z najhranejších hudobných skupín jubilantskej relácie Kysucký prameň z Oščadnice a mladá a krásna heligonkárka Vlastička Mudríková a moderátori rádia Frontinus, ktorí Vaše gratulácie prečítajú v rámci galaprogramu naživo. Samozrejme, že nesmie chýbať ani krájanie torty s 23 sviečkami.

Celý jubilantský galaprogram bude zároveň prenášaný naživo do éteru rádia Frontinus.
Pripravili sme pre Vás dva druhy vstupeniek.
Vstupenka za 11,- Eur (divadelné sedenie v radoch)
Vstupenka za 21,- Eur (sedenie pri stoloch, ktoré budú situované v prednej časti sály, s vínkom, nealko nápojmi a ľahkým občerstvením )

Lístky v sieti www.ticketportal.sk, na recepcii domu odborov, prípadne priamo v Rádiu FRONTINUS
Bližšie info na : 0915 032 392, 041/7633367

Tešíme sa na Vás!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.