KING of the RING

Dátum: 9. Dec - 10. Dec
Miesto:Klin
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

KING of the RING

Turnaj King of the Ring začal písať svoju históriu 11. decembra v Kultúrnom dome v Kline. Za účasti štyroch štátov Slovenska, Poľska, Maďarska a Českej republiky sa súťažilo o titul „kráľa ringu“.

Kráľom ringu sa môže stať boxer, ktorý nie len že vyhrá prvé miesto vo svojej kategórií, ale hodnotí sa aj všetko ostatné, čo prevedie v ringu. Útok, obrana, práca s telom, jednoducho musí byť šampiónom svojej kategórie a zapôsobiť na porotu. Len ten najlepší môže získať titul „King of the Ring“!

KING of the RING 2015 – MICHAL ŠURIN

Michal Šurin z Box Sport Žilina predviedol výborný výkon. V prvom zápase poslal svojho poľského súpera k zemi. Ten po tvrdej rane ostal ležať na zemi a súboj skončil K.O. v druhom kole. Vo finále nastúpil proti súperovi z Čiech, no ani tomu nedal najmenšiu šancu. V druhom kole ukončil tréner zápas hodením uteráka do ringu. Michal Šurin sa stal vôbec prvým kráľom ringu!

Obháji Michal svoj titul, alebo budeme mať nového kráľa ringu?

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.