Nabor ludi do Trojmesacneho programu od januara

Dátum: 2. Jan - 2. Jan
Miesto:Žilina
Kategória: Kurzy, školenia , Osobný rozvoj , Športové podujatia

Popis podujatia

Ahoojte,
ideme spustit "Trojmesacny program Akademie pohybu", v ktorom bude uzavreta skupina 10 ludi, s ktorymi prejdeme z bodu A do bodu B. Ideme otvarat dve skupiny. O co vlastne pojde?

Na zaciatku si Matko pomeria kazdeho jedneho cloveka na medicinskej vahe Tanita MC780MA, aby sme mali vstupne udaje, nasledne nasa fyzioterapeutka Majka si pozrie kazdeho jedneho ucastnika kurzu, aby zistila ako je na tom, co sa tyka jeho tela. Matko si prejde s kazdym jednym ucastnikom stravu a priebezne pocas troch mesiacov to bude vsetko s kazdym konzultovat. Na konci programu prebehne presne to iste, takze znova si kazdeho pomeriame a zistime, kde sa kazdy jeden ucastnik kurzu posunul.

Plan je nasledovny: 3 krat tyzdenne trening, s tym ze kazdy ucastnik sa moze zucastnit aj viacerych treningov co sa tyka otvorenych skupin. Raz za mesiac 60 minutova masaz/rehabilitacia, raz za mesiac hodinova konzultacia ohladom vyzivy.

Casy treningov budu nasledovne: skupina I. pondelok, streda a piatok 18:00 a skupina II: druha utorok a stvrtok 7:00 a nedela 19:00.

Cielom programu je prejst uplne od zakladov vsetko co my ucime v Akademii, cize komplexne od cvikov s vlastnou vahou, prace s KB, pohybovych hier az po cvicenie na zdravy chrbat. Co sa tyka lektorov kurzu tak sa bude striedat Martin Janis, Martin Jurik, Oliver Peknik, Patrik Remis a Maria Jagosova. Cielom celeho programu je zlepsit a sprijemnit ludom zivot.

Preco som sa vlastne rozhodol pre toto? Pretoze chcem vidiet realne vysledky po poctivom trojmesacnom pristupe k treningom. Chcem aby ludia trosku viac pochopili filozofii celej Akademie a videli, ze nie je to len o sile, nie je to len o pohybe, nie je to len o joge a nie je len o strave. Je to celok, proste Jing a Jang, aj fyzicno aj duchovno.

Cena je 300,-eur na tri mesiace, s tym ze je mozne to platit aj na tri razy na zaciatku kazdeho mesiaca.

Blizsie info a prihlasovanie na martin@tuateraz.eu alebo 0944 497 974.

Tu A Teraz&Akademia pohybu


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.