Koncert: Chris Ellys / M. Kubečka & K. Smatanová (indie folk)

Dátum: 3. Dec - 3. Dec
Miesto:Púchov
Kategória: Folklór, tradície , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Koncert: Chris Ellys / M. Kubečka & K. Smatanová (indie folk)

Ten pravý jesenný atmosferický koncert, na ktorý len tak nezabudnete! Veľká dávka indie folku od talentovaných slovenských pesničkárov.

CHRIS ELLYS

Odohral desiatky koncertov popri kapelách ako Bad Karma Boy (SK), Zuzana Mikulcová band (SK), Johan Solo (DK), Tristan Crowley (IRL) a ďalší... V roku 2016 získal hudobnú cenu Tootoot Top FanBand, hral pre BalconyTV, uspel v Demovnici rádia _FM a mohli ste ho vidieť na slovenskom "Vúdstoku", českom "Praha Žije Hudbou" alebo "Pilsen Busking Fest". 
Jeho jedinečné žánrové zameranie /indiefolk/ vrámci Slovenska je inšpirované jeho životom a Stu Larsnovou hudobnou sférou. Začiatkom tohto roka kompletizoval zbierku príbehov pre EP, ktoré ponesie názov „Lonely Tree“. Publikované bude už túto jeseň a prinesie koncertné turné po domovine a zahraničí. Jeho skladbe "7 minutes" sa dostalo pozitívnej reakcie od Stu Larsen-a, jedného z populárnych pesničkárov dnešnej folkovej scény.
Rozhodne by ste nemali vynechať koncert tohto "one-man band" umelca.

MARTIN KUBEČKA & KAROLÍNA SMATANOVÁ

Martin Kubečka, mladý folkový gitarista a spevák z Trenčína. Texty jeho skladieb sú inšpirované zážitkami, pocitmi a prežitými skutočnými udalosťami ale aj životnými prehrami a výhrami. Každý jeden jeho text je osobnou výpoveďou a viaže sa k nejakej konkrétnej etape jeho života. Po necelom roku aktívneho nahrávania, Martin dokončil svoj prvý album RIVERSIDE, ktorý 13. júna 2015 Jerguš Oravec ako krstný otec pokrstil v Ateliéri MOLA. V roku 2016 Martin vystúpil v rámci svojej tour s názvom SOMETHING NEW TOUR 2016 v piatich slovenských mestách s úplne novými skladbami po trojmesačnej pauze, ktorá mu pomohla ujasniť si smer jeho tvorby. V tomto období začali hudobne spolupracovať so speváčkou Karolínou Smatanovou, ktorá sa venuje spevu od malička. V súčasnosti spolu pripravujú svoj prvý album ako hudobná dvojica.

VSTUP: 4€ (predaj iba na mieste)


BK župný dom, 20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.