Slovensko v EÚ po Brexite (diskusia v Martine)

Dátum: 1. Dec - 1. Dec
Miesto:Martin
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Prijmite naše pozvanie na diskusiu o Slovensku v EÚ po Brexite s poslancom parlamentu Ondrejom Dostálom, riaditeľom Konzervatívneho inštitútu M. R. Štefánika Petrom Gondom a ďalšími analytikmi, expertmi a publicistami.

Potvrdení diskutéri v Martine: Ondrej Dostál (poslanec NR SR a predseda OKS), Peter Gonda (riaditeľ Konzervatívneho inštitútu M. R. Štefánika), Martin Mlýnek (ekonóm a podpredseda OKS), Lukáš Krivošík (redaktor týždenníka .týždeň)

Prihlasovací formulár: Záujem o účasť na podujatí potvrďte najneskôr deň pred termínom konania diskusie v danom meste prostredníctvom prihlasovacieho formulára, ktorý je dostupný tu.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDbXec8yQSx_EkDw7o15Uv2-EA1f2BYrbGMfURNyLEs_XMVA/viewform

Sériu diskusií organizovaných Konzervatívnym inštitútom M. R. Štefánika podporila Aliancia konzervatívcov a reformistov v Európe.

Vinotéka Sommelier

18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.