My Papaya Underground Party 2016

Dátum:25. Nov - 25. Nov
Miesto:Žilina
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

My Papaya Underground Party 2016

My Papaya Underground

Jedinečný projekt, ktorý v Žiline ešte nebol a to práve vďaka lokalite ktorú sme zvolili. V novembri chceme posunúť My Papayu, ktorú všetci poznáte, na úplne novú úroveň!
Miesto My Papaye bude práve vo veľkokapacitnej garáži v ktorej vytvoríme úžasnú atmosféru, využijeme jej vynikajúcu polohu v centre mesta a kapacitu pre takmer 1000 ľudí. Celá garáž bude profesionálne nasvietená a nazvučená a zaradíme sa medzi tie najlepšie párty po celom svete, lebo aktuálny trend najnovších TOP parties sa presúva práve do nevšedných priestorov, ktoré ľudí nadchnú!
www.mypapaya.sk
Naši partneri ABSOLUT Vodka a RED BULL vám budú zabezpečovať pitný režim, ako už býva na tých najlepšich parties zvykom.

Zaži tú pravú undergroundovú atmosféru na tej najlepšej párty v ŽILINE!

My Papaya Underground 2016 (25.11.)

DJs:
★DJ VEC
★DJ Hajtkovič
★DJ Sven
★DJ Spin
★DJ MrStanley

Nezabudnete na:
★5xDJs
★Laserová a svetelná show
★GOGO dancers 
★Welcome drink od ABSOLUT a Red Bull

★Vstup - http://mypapaya.sk/rezervacia-listkov/
->Predpedaj: 5€ 
->Na mieste: 7€
->VIP Vstup: 45€
(predpredaj lístkov prebieha na recepcii hotela Holiday Inn Žilina)

VIP vstup zahŕňa:
★4x vstup
★vodka ABSOLUT
★4x RED BULL

★Miesto konania - Garáž Holiday Inn

TEŠÍME SA NA VÁS. 
Tím Apollo Events

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.