Kaltenecker's 1705 fusion!

Dátum:25. Nov - 25. Nov
Miesto:Liptovský Mikuláš
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Máme radi maďarský jazz a v novembri vám prinesieme ďalšiu jeho ochutnávku. V rámci ďalšieho zo série klubových koncertov Jazz v meste vystúpi klávesový mág Zsolt Kaltenecker, ktorý vyráža po troch rokoch opäť na česko-slovenské turné so svojou formáciou 1705. V piatok 25. novembra prídu predstaviť nový album Zone aj do Liptovského Mikuláša. Album vyšiel v roku 2015 vo vydaveteľstve BMC - Budapest Music Center a dostal skvelé hodnotenie od portálu JazzPort.cz (obal 100%, zvuk 90%, hudba 95%, priemer 95% !!! celá recenzia: http://bit.ly/2co98sV).

Pripravte sa na jedinečný zážitok v podaní tria Kaltenecker Zsolt - klávesy a elektronika, Attila Fehérvári - basgitary a András Dés - akustické a elektronické perkusie. Vstupné 12 EUR. Predpredaj lístkov a rezervácie v Route 66, alebo na r66@r66.sk. Tešíme sa na vás!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.