House music brothers | ALL in WHITE párty @Monkey club

Dátum: 3. Dec - 3. Dec
Miesto:Trnava
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Jedinečná párty plná skvelej #housemusic pod vedením zoskupenia House Music Brothers prichádza aj k nám do MONKEY CLUB v BIELEJ EDÍCII s podtitulom ALL IN WHITE - tešiť sa môžete aj na bielu výzdobu celého klubu. 

Po prvý krát sa v klube predstaví aj DJ JAKE MIRACLE (H.M.B).

Ako sám hovorí: ,,Naše prvé dve akcie v Bratislave mali samé pozitívne ohlasy, a preto sa neskutočne tešíme, že máme možnosť ukázať sa aj v MONKEY CLUBE." 

Chalani vytvoria na každej párty jedinečnú a hlavne rodinnú atmosféru a veria, že práve v našej opici sa im podarí posunúť hranice ešte ďalej! 

Oblečte sa do bielej a užite si noc, na ktorú budete ešte dlho spomínať, opice! #followtheape

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.