Coca-Cola Vianočný kamión v Medzilaborciach

Dátum:13. Dec - 13. Dec
Miesto:Medzilaborce
Kategória: Deti a rodina , Obecné dni, hody, slávnosti , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Na ulici A. Warhola v Medzilaborciach vás bude čakať program už od 16:00. Spoločne sa všetci naučíme špeciálny Vianočný tanec, ktorý si potom aj so Santom spoločne zatancujeme. 
Celý výťažok z akcie bude venovaný na dobročinné účely jednej vybranej organizácie navštíveného mesta. Peniaze tak budú využité v prospech tých, ktorí to naozaj potrebujú. 

Presne o 16:30 na námestie dorazí vo svojom červenom Vianočnom kamióne Santa Claus. Na pamiatku sa môžete odfotiť s niektorým z jeho škriatkov a tí odvážnejší môžu ísť navštíviť priamo Santa Clausa v jeho izbičke. Keď sa posadíte na jeho kolená a pošepkáte svoje želanie , stačí už len jeden úsmev do objektívu a potom môžete na pódiu Santovi zarecitovať peknú básničku. Svoje fotografie so Santom si môžete stiahnuť na stránke www.coca-cola.sk v sekcií Vianočný kamión.

Tak neváhajte a príďte podporiť dobrú vec! Tešíme sa na vás!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.