Vándor ruhabőrze

Dátum:19. Nov - 19. Nov
Miesto:Baka
Kategória: Deti a rodina , Jarmoky, trhy, burzy

Popis podujatia

November 19-én szombaton reggel 8:30-tól, délután 14:00-ig "Vándor ruhabörze" kerül megszervezésre aBakán a kulturházban.
A bőrzén jó állapotú használt női,férfi,gyerek (lány, fiú) ruhák és kiegészítők, cipök, apró használati tárgyak, disztárgyak lesznek kaphatók.

Amennyiben Ön is el szeretne adni megkímélt ruhadarabját, (vagy más tárgyát) kérem jelentkezzen a Községi hivatalban ........ vagy a 0944 937 144es t.számon.

A ruhaátvétel november 18-án pénteken délután 14-töt 17 óráig a helyi kultúrházban.
----------------------------------------------------------------------------

Dňa 19 novembra od 8:30 do14:00 hodiny sa v Bake (v kultúrnom dome) uskutoční burza šatstva.
Na burze budete môcť kúpiť použivané ženské,mužské,detské šatstvo a doplnky, obuv,drobné predmety a dekorácie.
Pokiaĺ by ste aj Vy radi ponukli Vami už nenosené šaty v dobrom stave, (a ostatné predmety),prosim prihláste sa na OÚ ..........,alebo na tel.čisle 0944 937 144.

Predajné permety môžete odovzdať deň pred burzou a to 18-ho novembra od 14-tej do 17-tej hodiny.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.