Rytmus Krst Albumu "Krstný Otec" Košice Cassosport aréna

Dátum:17. Dec - 17. Dec
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Dávno najdiskutovanejší album "Desaťročia" KRSTNY OTEC UZRIE SVETLO SVETA v NOVEMBRi a na mape miest v ČESKOSLOVENSKU kde sa RYTMUS OBJAVI LIVE NA EXKLUZÍVNOM KRSTE ALBUMU sa nachádza AJ METROPOLA Východu KOŠICE !!!

Patrik „Rytmus“ Vrbovský je nie len vedúcou osobnosťou Slovenskej hudobnej scény ale aj trendsetter-om v oblasti módy a životného štýlu.Vďaka svojej tvrdej práci a neuveriteľnému talentu je dnes schopný ovplyvňovať obrovské davy ľudí a udávať štýl nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Má za sebou viac ako 8 úspešných albumov / 300 skladieb / vyše 100 klipov a milióny pozretí na sociálnych sieťach...Najúspešnejší slovenský interpret, ktorý už dlhé roky patrí medzi najpredávanejších interpretov na česko-slovenskej hudobnej scéne, prichádza v roku 2016 so svojím ďalším dlho očakávaným sólovým albumom. Jedná sa CD s názvom "Krstný Otec" v ktorom sa rozhodol zhrnúť celé svoje doterajšie pôsobenie na hip-hopovej scéne! 


VSTUPENKY V SIETI TICKETPORTAL !!!
ŠTANDARD / klasické vstupenky
-prvých 300ks: 7,90€ + manipulačný poplatok
-ďalších 300ks 8,90€ + manipulačný poplatok
-ďalších 1000ks 9,90€ + manipulačný poplatok
- Pozor Cena vstupeniek sa bude zvyšovať!


Cassosport

20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.