Dirtyy BOYZZ

Dátum: 9. Dec - 9. Dec
Miesto:Trenčín
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

NOVÁ STRIPTÉRSKA SKUPINA DIRTYY BOYZZ ŠTARTUJE UNIKÁTNE TURNÉ V 20. MESTÁCH SLOVENSKA. 

Veľkolepé turné je vytvorené najmä pre dámy, ktoré sa radi odreagujú a ocenia pikantný, umelecký a zároveň herecký tanec v podaní profesionálnych striptérov, ktorí precestovali celý svet a ich skúsenosti zúročia práve na turné Len pre ženy tour 2016.

Hlavnou myšlienkou a zámerom zakladateľa skupiny je vniesť do sveta európskeho striptízu viac zmyselnosti, predstavivosti, zábavy, profesionality ako i elegancie v rámci skoro dvojhodinového predstavenia, s pestrou choreografiou s nádychom exotiky, štýlu, fantázie, akrobacie a klasiky.

Dirtyy Boyzz je skupina profesionálnych striptérov a tanečníkov založená na Slovensku v roku 2016, vytvorená so zámerom pobaviť ženskú časť publika zmyselným predstavením s nádychom erotiky, vzrušenia v podobe tanca a pánskeho striptízu. Členovia tejto jedinečnej skupiny v rámci Európy, páni zo Slovenska i zahraničia, prešli namáhavým konkurzom, ako i náročným tréningom pod dohľadom odborníkov z oblasti svetového pánskeho striptízu. Hlavným choreografom skupiny je Johnny Perfekto, ktorý dohliada na členov skupiny a pripravuje ich dôkladne a svedomito na veľké slovenské turné. Hlavným členom skupiny Dirtyy Boyzz je niekoľkonásobný majster sveta v pánskom striptíze – Kenzosuperstar.

Celým turné bude dámy sprevádzať aj dvojica moderátorov Robert Rosenberg a Binďo (Europa 2).

Predpredaj vstupeniek: KIC Trenčín, v sieti Ticketportal
Možnosť dokúpenia vstupenky na AFTER PARTY po vystúpení

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.