NA SMIECH @Trenčín

Dátum: 6. Dec - 6. Dec
Miesto:Trenčín
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Kde sa vzal, tu sa vzal, pred nami štedrý stand-up Na Smiech stál. Do našich bránic nám nadelí samé smiechoty a rehoty v podobe Tomáša Hudáka, Mateja Sajfu Cifru, Michaela Szatmaryho, Rada Ondřejíčka, Dana Čistého a Pavla Seriša. 

Tomáš Hudák
Táto výberová stand-upová tabuľka čokolády už na prvé ochutnanie smeje dobre, ale keď ju necháte chvíľu rozpustiť sa na pódiu, dorazí vás špičkovou kvalitou svojho humoru.

Matej Sajfa Cifra
Pod pozlátkom známeho moderátora sa ukrýva chutný klubový zabávač. Aj pri ňom platí staré známe, keď sa do neho pustíte, dojete ho na jeden šup dokonca.

Michael Szatmary
Je dobre známa stand-upová lízanka, ktorej chuť postupne graduje. Príďte si od odbaliť a pekne pocmúľať vo svojich brániciach.

Rado Ondřejíček (Cynická obluda)
Dobrota pre tých, ktorí sa neboja trochu cyniky. Kyslé stand-upové žížaly budú z Rada vyliezať na všetky strany. 

Dano Čistý
Kindervajíčko, ktoré vždy v sebe nosí nejakú zaujímavú pointu. Príďte si ho pohŕkať, vypadne vám z neho množstvo humoru.

Pavol Seriš
Adventný kalendár, ktorý ukrýva mnoho prekvapení. V jeho okienkach nájdete nielen zmysel pre humor, ale aj herecké nadanie či talent improvizácie.

6. 12. (utorok)
Štart: 20:00 hod.
Lístky: http://bit.ly/PredpredajNaSmiech

Partneri: Ticketportal SKRadio_FMDobré novinykamdomesta, Trenčín región, Trenčínonline.skTrenčiansky terajšokPardon Trenčín

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.