3T v Trnave

Dátum: 6. Dec - 6. Dec
Miesto:Trnava
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Pozývame vás na mikulášske predstavenie Troch Tvorivých Tvorov. 

Tri Tvorivé Tvory, alebo 3T, je divadelno - improvizačná skupina troch hercov, korými sú Juraj "Šoko" Tabaček, Lukáš "Pucho" Púchovský a Stanislav "Stanley" Staško.

O improvizácii hovorí Juraj "Šoko" Tabaček:
Človek musí byť v prvom rade dostatočne drzý, aby vyliezol na javisko, a v druhom rade musí vedieť ustáť svoju trápnosť. 
Na improvizácii mi chutí momentálnosť, to fungovanie v bode, odkiaľ niet návratu. Nevedie tam žiadna cesta, je to moment, keď sa minuli všetky naučené šarže a niečo zvláštne dovoľuje človeku neskolabovať.
No a vysporiadať sa treba s hranicou medzi trápnosťou a hanbou... lebo hanba je hanba, ale trápnosť môže byť iba dlhá pauza pred smiechom.

6.12. (utorok)
Štart: 19.00 hod.
Predpredaj: 7€ v pokladni Kina Hviezda.
Na mieste: 8€

Tešíme sa na vás!
vaši Tritéčkari

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.