Stand up Comedy Vol.5

Dátum:19. Nov - 19. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Na veľkú dávku situačného humoru sa môžu opäť pripraviť priaznivci Stand up Comedy s obľúbenými komikmi, ktorí návštevníkov Kasární/Kulturparku pravidelne zabávajú. Úsmev na tvári sa im vykúzli ešte skôr, ako známi zabávači otvoria ústa. Ich vystúpenia sú vždy beznádejne vypredané. Ľudia sa jednoducho radi smejú. Už 19. novembra o 20:00 hod. im zaútočí na bránice štvorica humoristov, ktorá nemá zľutovania a prinúti aj tých najväčších skeptikov vidieť život z tej lepšej stránky. A určite sa tomu netreba brániť.

Michael Szatmary – vyštudovaný politológ, dlhoročný televízny novinár, no dnes muž na materskej, ktorý sa našiel v standupe. Keby nebol Seinfeld starší a lepší, určite by sa učil od neho.

Gabo Žifčák – Tatranec s nadváhou, divadelný kritik, no zároveň aj geodet. Jeho životným poslaním je nájsť si lásku a zabávať ľudí. Jedno z toho sa mu darí výborne.

Dano Čistý – keby nebol ITečkár, bol by historik. Stand up komik s nezvyčajne upokojujúcim prejavom, no s explozívnymi pančlajnami. Ako jediný zo štvorice je ženatý a so živým človekom.

Peter „Petiar“ Lachký – komediálny gitarista alebo gitarový komik. Ťažko povedať. Určite je to muzikant s humorom. Ak mu vtip nevyjde, vždy to nejako zahrá.

Vstupné: 6 € predpredaj/8 € na mieste

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.