L.A. Poprad / ETIKOterapia v čarokruhoch - 1. stretnutie so Saritou

Dátum:12. Nov - 12. Nov
Miesto:Poprad
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

ETIKOTERAPIA V ČAROKRUHOCH 
Úvodné stretnutie na ceste do šťastia a pokoja duše

Termín: Sobota, 12.11.2016, 13:00 - 18:00 
Miesto: Lifestyle Academy Poprad
Lektor: Dagmara Sarita Poliaková

ETIKOterapia = pravda o sebe samom. Jej zakladateľom je Ctibor Hugo Bezděk, český lekár, ktorý pôsobil desať rokov v Ružomberku, kde etikoterapiu definoval v tridsiatych rokoch minulého storočia ako metódu, ktorá vidí príčiny chorôb, nehôd, úrazov a v nespokojnosti v živote, v narušených vzťahoch k sebe, ľuďom, prírode a Bohu. Liečenie spočíva v postupnom odkrývaní zlozvykov a osvojovanie nových, zdravie podporujúcich návykov.

ETIKOterapia v ČAROkruhoch pre ženy a mužov v Poprade:

ETIKOterapia bude prebiehať v čarovnom kruhu, ktorý záujemcovia o sebaspoznávanie spoločne vytvoria pri intenzívnych a intímnych pohľadoch do svojho vnútra. Budúmať možnosť pochopiť, čo sa im v živote deje a aké praktické kroky urobiť k takej zmene, ktorá vedie k šťastiu, pokoju a celistvosti.

Dagmara Sarita Poliaková, etikoterapeutka v úzkom spojení s astrológiou, jogou a písaním. Je autorkou kníh S tebou, Mirka a S vami, krásne bytosti, autorkou mnohých článkov na internete i blogu s jej menom, dva roky píše horoskopy – ČAROkruhy v znamení zvieratníka do mesačníka Vitalita a články do pravidelnej rubriky ETIKOTERAPIA tiež vo Vitalite.

Vedie svoje semináre ETIKOterapia v ČAROkruhoch, Ženské kruhy so zameraním na šťastnú rodinu a kurzy jogy, spolupracuje pri organizovaní celoslovenských i zahraničných seminároch so slovenským etikoterapeutom a životným koučom Vladimírom Červenákom, robí individuálne etikoterapeutické a astrologické sedenia.

Cena:
Jednorazovo: 65 €
Jedno stretnutie predplatených 3 blokoch: 60 €

Registrácia tu: http://www.salemark.eu/archives/6205

Kontakt: 0907 514 608

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.