L.A. Poprad | POSÚVANIE VLASTNÝCH HRANÍC

Dátum:16. Jan - 16. Jan
Miesto:Poprad
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

L.A. Poprad | POSÚVANIE VLASTNÝCH HRANÍC

motivačná beseda s Martinom Brunckom
POSÚVANIE VLASTNÝCH HRANÍC

pondelok, 16.1.2017, 18:00 - 20:00
Lifestyle Academy Poprad

MARTIN BRUNCKO

Muž, autor, spíker, podnikateľ, športovec a charizmatický človek, ktorý rúca fyzické a mentálne limity a zdoláva odvážne výzvy. Finalista Bloger roka 2015, účastník SPARTAN RACE SPRINT Nitra 2016 a autor knihy ŽIVOT BEZ JEDLA.

Mladý Slovak z Banskej Bystrice, ktorý bol na úplnom dne ešte pred pár rokmi. Dokázal sa pozviechať a jedného dňa urobiť rozhodnutie. Rozhodnutie zmeniť seba a svet. Rozhodnutie vystúpiť z komfortnej zóny, vyjsť z tieňa očakávaní spoločnosti a žiť podľa vlastných predstáv, túžob a snov. Verí, že sa dá žiť bez jedla (www.zivotbezjedla.sk), vidieť bez očí a zarábať si tým, čo Vás napĺňa. Jediné, bez čoho sa žiť nedá je …

„Tešilo by ma, ak by sme všetci mali čas zastaviť a chvíľu uvažovať. Každý máme právo byť šťastní, prečo to neskúsiť? Ja som to skúsil a nechápem, ako som mohol niekedy žiť inak.

Nebojte sa byť iní, nebojte sa byť človekom činu, nebojte sa názorovej vojny…na konci budeme ľutovať iba to, čo sme neurobili. Robte, pracujte, zdokonaľujte sa a robte šťastnými seba a iných!

Registračný poplatok: 4 €
Registrácia na besedu čoskoro na www.salemark.eu.

Kontakt: 0907 514 608

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.