Night of Musicals

Dátum:27. Dec - 27. Dec
Miesto:Košice
Kategória: Divadlo, literatúra , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Night of Musicals / Noc Muzikálov / Musicalek éjszakája

Hostia: Frederika Pápaiová, Dalibor Fábián, Veronika Havasi, 
Barbara Išky Janovčíková

27.12.2016 (Utorok) o 18.00 a 20.00

Lístky je možné rezervovať cez e-mail: stefan.hundza@gmail.com, ktoré budú k vyzdvihnutiu v pokladni divadla Thália v deň koncertu od 16.30h do 19.30. V mailu uveďte prosím svoje meno a priezvisko, a počet žiadaných lístkov a zvolený čas (18h alebo 20h).
Voľný predaj lístkov bude taktiež v pokladni divadla Thália, od 16.30h do 20.00h v deň koncertu. Vzhľadom k veľkému záujmu však doporučujeme rezerváciu, nakoľko je pravdepodobné, že sa lístky do voľného predaja vôbec nedostanú!!!

Tešíme sa na Vás! :)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.