Vianočný Pieščanský Rýnek 2016 od 3.12.

Popis podujatia

S radosťou Vám oznamujeme, že Pieščanský rýnek sa v decembri dožije štvrtého roku svojej existencie! Príďte to s nami osláviť počas troch predvianočných víkendov v samom centre Piešťan!

3.12.-4.12.2016
10.12.-11.12.2016
17.12.-18.12.2016

Každý má rád originálne a ručne tvorené vianočné darčeky. Príďte sa inšpirovať a nakúpiť na Piešťanské Vianočné trhy 2016.

Zakrúžkujte si už dnes tieto dni v kalendári a prichystajte sa na jarmočnú náladu a s láskou vyrábané vianočné darčeky, vďaka ktorým bol každý rýnek jedinečný, farebný a plný nápadov.

V spolupráci s Vianočnými Trhmi pripravujeme priestor na prezentáciu 34-roch jedinečných výrobcov-remeselníkov, ktorých Vám postupne predstavíme v udalosti. To všetko sa bude diať už tradične v sprievode bohatého zábavného programu, ktorý čoskoro taktiež uverejníme:)

Ak sa Vám udalosť páči, pozvite svojich známych a zdieľajte!
Budeme radi, ak spoločne vytvoríme v Piešťanoch tú pravú predvianočnú náladu. Tešia sa na Vás celé Piešťany a organizačný tím Pieščanského Rýnku!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.