Freedom Dance Party

Dátum:16. Nov - 16. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

S veľkým potešením Vám oznamujeme finálne uzatvorený program a line-up na FREEDOM DANCE PARTY, ktorá už presne o mesiac a to 16.11.2016 prepukne exkluzívne v NOISE ARÉNE KOŠICE výlučne vo svetovom podani štýlu Techhouse a Deephouse!
Začneme menom JAYDEE z Holandska, ktorého košickému publiku predstavovať určite nemusíme a jeho špičkové kvality určite opäť oceníte, kde aj track Plastic Dreams Vás určite vtiahne do jeho celého setu.
Ďalším menom je PHILIPP STRAUB, matador z Rakúska, ktorý svojimi špičkovými skúsenosťami a umením dotiahol svoju kariéru až po BURN MUSIC ACADEMY, kde je hlavným mentorom vrátane špeciálnych hostí ako CARL COX, PETE TONG atď.
Veľmi príjemne sme uvítali účasť našich veľmi žiadaných mien z KE a to práve DENESA TOTHA, ktorý svojimi party MOODY je Vám určite veľmi blízky a ďalsie meno BORRA pôvodom zo Srbska, ktorého určite veľmi dobre poznáte a Vás určite veľmi prekvapia.
Špeciálnym hosťom večera a to priamo z Holandska bude nezabudnuteľný LIVE vstup v podaní šarmantnej SARY LEE VOS, ktorá svojou MC LIVE show zaujme všetky kategórie našich návštevníkov, kde sety umelcov okoreni svojou vysokou profesionalitou.

Už tento týždeň Vám postupne priblížime kompletne a detailne portfólia každého umelca večera FREEDOM DANCE PARTY, tak určite sledujte všetky naše dostupné kanály!

Vaša Noise Arena.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.