Escalumen - Be Fit Day

Dátum:17. Dec - 17. Dec
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Športové podujatia

Popis podujatia

Az ESCALUMEN - Be Fit Day egy nagyszabású sportesemény, amely alkalmával Dunaszerdahely Sporttevékenységeit mutatjuk be, 2016.december 17-én. Az esemény által befolyt összeget jótékonysági célra ajánljuk fel. Emelett meglepetés és sztárvendégünk egyike, a világ, - és Európa bajnok boxoló - TOMI KID, aki többek közt dedikált ajándékokkal kedveskedik rajongóinak.

Egyben megszólítunk Téged és csapatodat, ha szeretnéd bemutatni a mozgás tevékenységet, amellyel foglalkozol, kérlek jelentkezz a megadott elérhetőségeken, 2016. Október 15.-ig.

Feltételek részleteiről személyes találkozó alkalmával adunk információt.
Tel..0948 482 568
Facebookon : 
FitForm, illetve Escalumen, Escalumen - Be Fit Day oldalunkon.
E-mail: escalumen@gmail.com
befitday@gmail.com

További információkat hamarosan frissítjük .... :)
Kövessetek, és figyeljetek minket az ESCALUMEN - BE FIT DAY csoportban, illetve az Escalumen hivatalos FB oldalán.

Légy Fitt :)

Escalumen TEAM

Escalumen - pripravuje veľkolepú športovú udalosť Be Fit Day 17.decembra v športovej hale v Dunajskej Strede, kde športovci nášho mesta a okolia prezentujú svoje činnosti. Peňažné prostriedky získané touto udalosťou bude venovaný na dobročinný účel. Pestrý program celodennej akcie dopĺňa i jedna z hviezd, šampión Európského a svetového pohára v boxeri - TOMI KID. Dedikované darčeky sú pre všetkých priaznivcov prekvapením.

Zároveň si ťa dovoľujeme osloviť v prípade tvojho záujmu o prezentovanie svojej činnosti, aby si nás kontaktoval pre bližšie informácie podmienok prezentácie. 
Tvoj záujem nám predkladáte do 15.oktobra. 2016, zaradenie do programu.

Tel.č. 0948 482 568
Facebook: Fitform, Escalumen, Escalumen - Be Fit Day
E-mail: escalumen@gmail.com
befitday@gmail.com

Ďalšie a podrobnejšie informácie budú priebežne aktualizované. 
Sledujte nás v skupine ESCALUMEN - BE FIT DAY alebo na hlavnej stránke Escalumen Escalumen. :)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.