Vision Days, Vagris, Kuca-Paca, Bokom Okolky

Dátum:12. Nov - 12. Nov
Miesto:Martin
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Málo ti bolo punk-rocku ty ignorant? Tu máš ďalšiu porciu:

VISION DAYS (ska-punk/Brněnec)
Našlapaný ska-punk ako sviňa. Je naozaj škoda slov. Chalani to vedia poriadne rozbaliť a valcujú koncertné pódiá už nejakých pár rokov (konkrétne hrajú od roku 1990). Na ich hudbe je vyhratosť a profesionalita jednoznačne cítiť. Melodickosť na prvom mieste... o tom sa nedá diskutovať. Netreba ani moc chváliť dopredu, oni sa na pódiu predvedú sami...

VAGRIS (aggro-punk/Mútne)
Chalani sa vracajú do Včelína po nejakej dobe. Muzikantsky dobre poriešené melódie a zopár slov pekne do duše. To ťa čaká, keď si ich nenecháš ujsť.

KUCA-PACA (punk/Námestovo)
Pivní podporovači z Námestova nás opäť prídu pozrieť so svojím veselým punkom, na ktorý sa nedá robiť nič iné, len tešiť. Chalani z kapely sú aktívni aj vrámci scény a držia punkovú "kultúru" v krajoch Oravských na úrovni. Patrí im náš potlesk.

BOKOM OKOLKY (punk-rock/Bytča)
Neviem, prečo si chalani na bandzone profile uvádzajú, že hrajú punk-rock. Radšej si tam mali napísať našlapaný a melodický punk. Lebo to viac sedí realite. Neveríš? Však oni ti ukážu!

Na koncerte bude k dispozícií aj vege jedlo z ktorého pojde vytazok pre mačací útulok Pradúceho klbko - Hniezdo záchrany.

Vstupné: 4€
Začiatok akcie o 19:00.
Akcia je nefajčiarska.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.