Koncert - Pocta Zdenkovi Mikulovi

Dátum:20. Nov - 20. Nov
Miesto:Trnava
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Spevácky zbor Cantica (Z)nova Vás spolu s Mestom Trnava a OZ Trnavské mestské zbory pozýva na koncert speváckych zborov Bradlan, Cantica Nova, Tirnavia a Cantica (Z)nova pri príležitosti 100. výročia narodenia hudobného skladateľa Zdenka Mikulu, ktorý sa uskutoční 20.novembra 2016 o 18:00 v Aule profesora Adamku MtF STU na Bottovej ulici v Trnave.
Príďte si s nami užiť chvíľku venovanú malebným melódiám nadaného umelca, ktorého skladby tvoria repertoár Vašich obľúbených speváckych zborov už po desaťročia.
Tešíme sa na Vás.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.